Movies
Ratings
390
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 3.5