Titles you rated
The TerminalRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Mr. DeedsRated ★ 1.0
RevelationRated ★ 1.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 3.0
Little FockersRated ★ 2.5
Meet the FockersRated ★ 3.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0