Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ElfRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5