Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 2.5