Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 1.0
Digimon: Data SquadRated ★ 1.0
Digimon TamersRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0