Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0