Movies
Ratings
314
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The VowRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
I Give My First Love to YouRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 1.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
A Melody to RememberRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 1.5
A DayRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0