Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0