Titles you rated
Volcano HighRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0