Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
21Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5