Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0