Movies
Ratings
150
The House of UsRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5