Titles you rated
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Frozen PlanetRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
One Strange RockRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5