Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
CassandraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 3.0
PainkillerRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 1.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.5