Movies
Ratings
756
SecretRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.5
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 2.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Collateral BeautyRated ★ 3.5
GamerRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0