Movies
Ratings
182
RunRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0