Movies
Ratings
333
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5