Titles you rated
 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5
 Nodame CantabileRated ★ 3.0 Nodame CantabileRated ★ 3.0
- Orphan BlackRated ★ 3.0
 Orphan BlackRated ★ 3.0 Orphan BlackRated ★ 3.0
 Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0 Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
 Prison Break Season 1Rated ★ 3.0 Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
 One Punch ManRated ★ 3.0 One Punch ManRated ★ 3.0
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0 Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
 SignalRated ★ 3.0 SignalRated ★ 3.0
 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
 Voice season1Rated ★ 5.0 Voice season1Rated ★ 5.0
 Behind the White TowerRated ★ 2.5 Behind the White TowerRated ★ 2.5
 Nodame CantabileRated ★ 3.5 Nodame CantabileRated ★ 3.5
 Another Miss OhRated ★ 3.0 Another Miss OhRated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 3.0
 Liar GameRated ★ 3.5 Liar GameRated ★ 3.5