Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0