Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0