Movies
Ratings
82
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.0