Movies
Ratings
125
JokerRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
Imitation of LifeRated ★ 3.5
The Shop Around the CornerRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
DeliveranceRated ★ 4.0
Point BlankRated ★ 4.5
Running on EmptyRated ★ 5.0