Titles you rated
BenedettaRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.0
Showing UpRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Inner SensesRated ★ 3.0