Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.0
The ChairRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0