Movies
Ratings
20
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Ever Since We LoveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0