Series
Ratings
228- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
Dug DaysRated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 2.5