Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0