Movies
Ratings
474
Brokeback MountainRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The NetRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5