Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
BigRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5