Movies
Ratings
49
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0