Series
Ratings
80
Downton Abbey Season 6Rated ★ 3.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
VersaillesRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
MaskRated ★ 1.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5