Movies
Ratings
56
Any Day NowRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.5
OasisRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0