Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0