Series
Ratings
72- 짱구는 못말려6Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 7Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePants Season 13Rated ★ 1.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 1.5- Sgt. FrogRated ★ 4.0
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 4Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 1.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 2.0- Sgt. FrogRated ★ 3.5
- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.5