Movies
Ratings
310
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5