Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 4.5- WATER BOYS2Rated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 1.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0