Movies
Ratings
29
WickedRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0- HeroRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0