Series
Ratings
371
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0