Movies
Ratings
19- WishRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5- PapaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0