Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Children of A Lesser GodRated ★ 2.5
LiveRated ★ 3.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Reunited WorldsRated ★ 2.5