Series
Ratings
31
EntertainerRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.5