Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0