Movies
Ratings
190
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0