Movies
Ratings
28
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0