Series
Ratings
152
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.0
Veronica MarsRated ★ 4.0
Veronica MarsRated ★ 5.0
Cunk on EarthRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Brothers SunRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The Big Nailed It Baking ChallengeRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.0