Movies
Ratings
420
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 1.5