Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0