Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0