Movies
Ratings
1299
The FlintstonesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
Christmas & Co.Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0