Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0